Sportowcy u Pani Rektor. Techniczny górą!

12.04.2019

W sali konferencyjnej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku odbyło się spotkanie władz Uczelni ze studentami zrzeszonymi w KU AZS PWSZ Sanok, którzy w ostatnim czasie zdobywali wysokie miejsca we współzawodnictwie sportowym w ramach Akademickich Mistrzostw Województwa Podkarpackiego oraz podczas innych zawodów sportowych. Pani Rektor oraz Panie Prorektor pogratulowały i podziękowały naszym studentom za znakomitą postawę, życząc jednocześnie dalszych sukcesów. Najbardziej usportowionym instytutem obecnym na spotkaniu okazał się Instytut Techniczny, którego studenci najczęściej sięgali po najwyższe laury.

Podziękowania zostały przyznane za zdobycie w Akademickich Mistrzostwach Województwa Podkarpackiego:

• 3 miejsca w biegach przełajowych kobiet
  • 1 miejsca w unihokeju mężczyzn
  • 3 miejsca ergometrze wioślarskim mężczyzn
  • 3 miejsca we wspinaczce sportowej

• 1 miejsca w Noworocznym Turnieju Piłki Siatkowej
  • 3 miejsca w turnieju o Puchar Zarządu Głównego AZS w unihokeju

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym i życzymy dalszych udanych startów i godnego reprezentowania PWSZ w Sanoku na podkarpackich arenach sportowych.